snyrting napisał(a):

|
Dotychczas nie było z tym najmniejszego problemu, ale nie wiem czy na "meczach podwyższonego ryzyka" z Lechem i Cracovia nie zaczną w końcu egzekwować obowiązku legitymowania się podczas wchodzenia na stadion.
|
Mecz podwyższonego ryzyka.? Jak nawet nie będzie kibiców gości, to jaki to mecz podwyższonego ryzyka ^^