Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21854
Stary 05.05.2011, 15:25
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Dotychczas nie było z tym najmniejszego problemu, ale nie wiem czy na "meczach podwyższonego ryzyka" z Lechem i Cracovia nie zaczną w końcu egzekwować obowiązku legitymowania się podczas wchodzenia na stadion.

Mecz podwyższonego ryzyka.? Jak nawet nie będzie kibiców gości, to jaki to mecz podwyższonego ryzyka ^^
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
Odpowiedz cytując