Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2282
Stary 05.05.2011, 15:12
Ale co premier, rząd i wojewodowie mają zrobić wg was? Nic?
Wiadomo, że zamykanie stadionów tak o, to przesada, ale polscy kibice starają się pokazać z jak najgorszej strony, nie wiadomo w sumie po co?
Ponownie zdemolowany stadion Zawiszy, race Widzew na Lechu, mała awantura Wisły na Lechu, ostatni mecz kadry na Litwie..
Nie chce bronić rządu, bo nie popieram tych działań, ale nie wydaje mi się, żeby kibice byli kozłem ofiarnym, niewinnymi duszyczkami, które chcą po prostu jeździć za swoją drużyną, pośpiewać sobie, obejrzeć mecz i wrócić do domu.
Nie było by wyrywania drogiego nagłośnienia, bram, krzesełek itp, nie było by zamykania stadionów.

Najlepiej jakby każdy odpowiadał za swoje czyny, a nie taka odpowiedzialność zbiorowa. Jesteś na filmiku, że wyrywasz krzesełko? Zapłać za nowe krzesełko, jego zainstalowanie plus 300 złotych grzywny.
Chcemy mieć ładne, duże stadiony, żeby móc na nich oglądać dobrą piłkę, czy żeby można było powyrywać co się da i porzucać w policje? Bez sensu....
Odpowiedz cytując