Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11698
Stary 05.05.2011, 15:08
Jako kibic Wisły jestem oburzony i zaniepokojony zamknięciem stadionów Legii i Amici ponieważ niedługo będą zamykać kolejne stadiony w tym i nasz. Nie zdziwiłbym się gdyby na mecz z Cracovia został zamknięty nasz stadion. To jest po prostu skandal i odwracanie uwagi od tych którzy nie dopełnili swoich obowiązków , mam tu na myśli przede wszystkim rząd który nie robi nic by walczyć z bandytami na stadionach tylko starannie odwraca od siebie uwagę żeby nie stracić poparcia oraz pzpn i ludzie tam pracujący którzy myślą tylko o napełnieniu swoich kieszeni!!! Znam kilku kiboli i dla części z nich nie liczy się klub tylko żeby zrobić rozrubę , z takimi ludźmi trzeba walczyć i nie wpuszczać ich na stadiony a nie kierować swoje ataki na normalnych kibiców i im rzucać kłody pod nogi, w innych krajach takich jak Holandia czy Wielka Brytania jakoś sobie radzą tylko u nas jest taka nieudolna władza którą interesuje tylko rosnące poparcie a nie dobro Polski i Polaków ,a później musimy oglądać takie żenujące zrzucanie winy na innych ( normalnie jak dzieci)!!! Po co są budowane te stadiony do ....? Żeby je później zamykać ponieważ politycy nie potrafią sobie z niczym poradzić? Skandal! A najlepsze było jak Grzesiu Lato na pytanie czy wie że na tym meczu byli przedstawiciele UEFY odpowiedział " nikt ich nie zapraszał " .Swoją drogą to dobrze że Wisełka nie awansowała do tego finału bo byśmy mieli jeszcze z tym kłopoty które i tak pewnie przez ten mecz i wydarzenia po nim dotkną wszystkie kluby.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 05.05.2011 o godz. 15:17.
Odpowiedz cytując