Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11694
Stary 05.05.2011, 14:53
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Nie dla tego. Zrobili syf, a rządzący tylko na to czekali. Ja płakać z tego powodu nie zamierzam skoro wiedzieli jedni i drudzy jaka jest sytuacja to po co bydło robili dając faktyczny pretekst do zamknięcia stadionu.
Za "zrobienie syfu w Bydgoszczy" nie można zamykać jakiegoś obiektu w Warszawie...

Co ma jedno do drugiego?

Jak mieszkaniec Krakowa rozbije się samochodem w Warszawie, to trzeba zamknąć rondo Mogilskie?

Gdzie tu jakikolwiek związek między finałem w Bydgoszczy a stadionem w Legii?
Odpowiedz cytując