PhantomRanger napisał(a):

|
Nie dla tego. Zrobili syf, a rządzący tylko na to czekali. Ja płakać z tego powodu nie zamierzam skoro wiedzieli jedni i drudzy jaka jest sytuacja to po co bydło robili dając faktyczny pretekst do zamknięcia stadionu.
|
Za "zrobienie syfu w Bydgoszczy" nie można zamykać jakiegoś obiektu w Warszawie...
Co ma jedno do drugiego?
Jak mieszkaniec Krakowa rozbije się samochodem w Warszawie, to trzeba zamknąć rondo Mogilskie?
Gdzie tu jakikolwiek związek między finałem w Bydgoszczy a stadionem w Legii?