fox napisał(a):

|
Wojewoda Mazowiecki zadecydował, że stadion Legii przy ul. Łazienkowskiej zostanie zamknięty dla publiczności. Jego zdaniem miejsce, w którym "Wojskowi" rozgrywają swoje spotkania nie spełnia wystarczających wymogów bezpieczeństwa.
|
Nie dla tego. Zrobili syf, a rządzący tylko na to czekali. Ja płakać z tego powodu nie zamierzam skoro wiedzieli jedni i drudzy jaka jest sytuacja to po co bydło robili dając faktyczny pretekst do zamknięcia stadionu.