Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11692
Stary 05.05.2011, 14:50
fox napisał(a):Wyświetl post
Wojewoda Mazowiecki zadecydował, że stadion Legii przy ul. Łazienkowskiej zostanie zamknięty dla publiczności. Jego zdaniem miejsce, w którym "Wojskowi" rozgrywają swoje spotkania nie spełnia wystarczających wymogów bezpieczeństwa.
Nie dla tego. Zrobili syf, a rządzący tylko na to czekali. Ja płakać z tego powodu nie zamierzam skoro wiedzieli jedni i drudzy jaka jest sytuacja to po co bydło robili dając faktyczny pretekst do zamknięcia stadionu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując