Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2274
Stary 05.05.2011, 14:43
A do tej pory były problemy z kibicami Legii lub przyjezdnymi na Ł3? Jak podaje ta strona Legii to jeden z głównych powodów to zajście w Bydgoszczy. Jasna niedola, nie porównujmy standardów stadionu w Bydgoszczy do stadionu Legii.
Odpowiedz cytując