Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2268
Stary 05.05.2011, 14:30
hehe, gdzieś tam na drugim końcu świata ktoś wleciał z radości na boisko po czym zamykają stadion Legii i Amiki.
Gdzie tu logika? i jeszcze tekst o tym że stadion Legii nie spełnia wymogów bezpieczeństwa, a ponoć to stadion Legii jest hiper super ekstra nowoczesny i bezpieczny o czym i ludzie z rządu mówili.
hipokryzja

kluby staną po stronie kibiców i nie tylko kluby, puste stadiony to żadna promocja futbolu i milionowe straty a co za tym idzie i ekstraklasa czy pzpn na tym ucierpi, do tego Orange Sport / Canal +, i od s....ysyna sponsorów, oni wszyscy nie staną po stronie rządu, więc zapowiada się ciekawie
Głąby nie rozumieją że to nie kibice stracą tylko kluby / ekstraklasa / pzpn / canal + / sponsorzy itd.. więc Tusk chyba nie wie na co się porywa.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 05.05.2011 o godz. 14:37.
Odpowiedz cytując