kubawislak napisał(a):

|
oglądał ktoś "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł"? Jakie wrażenia? Ma ktoś linki do ściągnięcia ale nie w wersji "CAM TS" (nagrywanej kamerą w kinie)?
|
Jak dla mnie film dobry, tylko trzeba go zrozumieć. Ja, jako osoba która o poprzednim systemie słyszała tylko z opowiesci i filmów mogłem mieć z tym problem. Film był momentami ciekawy, ale też mnie nudził. Jednak osoby które żyły w tamtych czasach napewno się nie rozczarują.