Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4784
Stary 05.05.2011, 13:25
Ok może niektórzy się wciągną, aczkolwiek po zdziwieniu że trzeba podac pesel wnioskuję że pierwszy raz się na Reymonta wybiera. Jak znam życie to potem będzie lament że słaby poziom, że przekleństwa, że scisk do wyjścia. Stanie mi taki za uchem i będę miał mecz z głowy bo tak mnie będzie wku***ł.
Odpowiedz cytując