Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
coonta
maurotanin
Od: 04.2004
Skąd: je wziąłem pewnie zapytacie :]
Offline
#
18375
05.05.2011, 13:17
"Kiedy Pan i Pańscy pracownicy skończycie kpić z kibiców Wisły
"
To jest kabaret, kpina, ordynarna hucpa w wykonaniu Prezydenta Krakowa!!
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
coonta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coonta
Znajdź inne posty napisane przez coonta