Wyświetl pojedynczy post
coonta
maurotanin
 
 
Od: 04.2004
Skąd: je wziąłem pewnie zapytacie :]

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18375
Stary 05.05.2011, 13:17
"Kiedy Pan i Pańscy pracownicy skończycie kpić z kibiców Wisły"

To jest kabaret, kpina, ordynarna hucpa w wykonaniu Prezydenta Krakowa!!
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując