|
Lechia - Wisła 2-3 (1-1)
Skład: Pareiko - Cikos, Jaliens, Chavez, Paljic - Melikson, Sobolewski, Jirsak - Małecki, Genkov, Kirm
Zmiany: Sivakow, Rios, Wilk
Bramki: Genkov x2, Małecki, Wilk
Mam tylko nadzieję, że będzie ładny mecz i będzie zwycięstwo Wisły, choć będzie ciężko, z wynikiem bramkowym pewnie nie trafie ; )
Ostatnio edytowane przez nicolas : 06.05.2011 o godz. 10:50.
|