FooFighter napisał(a):

Nie chodzi o to, że chamstwo jest tylko u nas. Bo wszędzie się znajdzie paru debili żądnych wrażeń. Chodzi o konsekwencje. W Anglii się z tym jakoś (w miarę skutecznie) walczy i nakłada kary, a w Polsce tylko gada. Jeżeli tam coś się dzieje, to zazwyczaj w niższych ligach albo w szczególnych wypadkach - np. w meczu Milwall kiedy grają z West hamem. Nie można nie zauważyć, że bardzo dużo się w kwestii bezpieczeństwa zmieniło w Anglii na plus na przestrzeni dekady.
A co do spodziewania się wjazdów to proszę - taka Wasza Legiunia. Gdziekolwiek pojedziecie w większym gronie na puchary wiadomo, że będzie dym. Był dym na Litwie, był później w Kopenhadze. W Polskim Pucharze właściwie co finał z Waszym udziałem jakaś zadyma. Tylko w tym wieku (jak to piszesz) był już drugi raz skandal z Lechem, a wcześniej szarżowaliście w finale 2008 na nas. W normalnym państwie prawa już dawno by sobie z Wami poradzili zakaz dla pewnych osób i po kłopocie. Ale tutaj jak Wam nałożono zakazy to był wielki protest, ITI zmiękło kary odwołali i mamy znowu to samo.
Tylko czekać aż w lecie pojedziecie znowu "zawojować" puchary. Szkoda że pięściami.
|
1. Dalej widzę że twoja wiedza jest ogromna w temacie
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/3...anie-co-dalej/
http://www.wladcytrybun.pl/index.php...em-stadionowym
http://www.zaglebie.org/pelne.php?id=5374
http://legionisci.com/news/40491_Pol...w_Bytomiu.html
http://www.bytom.slaska.policja.gov....kosztowac.html
w Anglii mozna jeszcze przeklinać i lżyć z przeciwnika, za co w Polsce już są zakazy...
p.s nie zebym chciał Cię dobić czy coś, ale staraj się już powoli odstawiać GW Tvny i inne podobne... wiem że to o wiele trudniejsze jak rzucanie fajek, ale zrób to, inaczej pisz sobie na forum interii...
A i jeszcze jedno... w Anglii nie ma dożyotnich zakazów stadionywch... są 3-letnie...
Gwiaździsty napisał(a):

|
Nie ma co sie dziwić, że nastapił taki wysyp szechterowskich pionierów. Dostają gotową papkę z GW i TVN i nie muszą już myśleć. Mogą się dalej koncentrować na tym kto wygra następny "Taniec z gwiazdami" albo co się wydarzy w "M jak miłość", a w wyborach tak zagłosować "Aby żyło się lepiej. Wszystkim". Społeczniakowsko uprawiać propagandę z tych powyżej merdiów.
|
Nie ma się co dziwić, spoleczeństwo to taka struktura, że ona potrzebuje przewodników, ktorzy będą im mówić co mają robić, co mają oglądać, gdzie chodzić jak mówić i jak myśleć... i co najważniejsze na kogo głosować... Inaczej ludzie by sobie nie poradzili, bo sami są na to za głupi...
FooFighter napisał(a):

Grali w 2004. Jak się to skończyło nie będę przypominał ani tłumaczył i tak wiesz pewnie lepiej.
Krzesełeczka z ogrodzeniem też podobno się wyrwały, tak samo jak PODOBNO oberwało się jakiemuś operatorowi kamery który bezczelnie śmiał tam stać, Kotorowski też tylko PODOBNO w łeb dostał, a Kibice Legii też PODOBNO tylkoAmicowców prowokowali.
A w ogole to pewnie wszystko kłamstwa, a transmisję spreparowano.
Z Wami nawet nie ma sensu dyskutować.
|
1.Kłamstwo... Legia zachowała się dobrze
2.Nie no faktycznie obrazki jak wojna z Libii

... poleciało z 10 krzesełek i megafon, wybiegło 50-60 osób z Lecha... Dobrze ze nie pamiętasz lat 90 jak się całe sektory tlukly ze sobą, bo być miał olbrzymią traume
Cytat:
|
A co do spodziewania się wjazdów to proszę - taka Wasza Legiunia. Gdziekolwiek pojedziecie w większym gronie na puchary wiadomo, że będzie dym.
|
3.Taki niby z Ciebie godny rozmówca a nie potrafisz bez napinki... a tak strasznie nadajesz na kiboli. Taki z Ciebie kibol internetowy?