Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
#**SnaKe**#
Member
Od: 06.2004
Skąd: ja to znam
Offline
#
21852
05.05.2011, 12:02
Posiadam karnet, lecz na najbliższe dwa mecze nie dam rady jechać ze względu na pracę. Jest możliwość abym karnet dał swojemu koledze, bratu ?
#**SnaKe**#
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do #**SnaKe**#
Znajdź inne posty napisane przez #**SnaKe**#