Wyświetl pojedynczy post
maxim
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18372
Stary 05.05.2011, 11:51
Może trochę przesadzam, ale
- szatnie w kontenerach, mi to nie przeszkadza,
- telebimy- do czego są potrzebne?
- też bym chciał widzieć komplety na tym stadionie, ale wątpię.

Ten stadion będzie zawsze nieskończony.

Ważniejsze, że
- G wygląda tak jak wygląda- potęga,
- że sektor rodzinny rośnie,
- że młodzi w szkołach widzą Wisełkę.
Odpowiedz cytując