|
Może trochę przesadzam, ale
- szatnie w kontenerach, mi to nie przeszkadza,
- telebimy- do czego są potrzebne?
- też bym chciał widzieć komplety na tym stadionie, ale wątpię.
Ten stadion będzie zawsze nieskończony.
Ważniejsze, że
- G wygląda tak jak wygląda- potęga,
- że sektor rodzinny rośnie,
- że młodzi w szkołach widzą Wisełkę.
|