Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18371
Stary 05.05.2011, 11:50
Marzec 2014: stadion jest juz gotowy, brakuje tylko systemu oddymiania. Przepisy zmieniają sie co 2 dni dlatego nie jesteśmy w stanie zaprojektowac odpowiednich rozwiązań.
Maj 2015: stadion już dawno jest skończony i juz jutro zaczynamy prace związane z montażem systemu oddymiania.
Czerwiec 2015: niestety wczoraj zmieniły sie przepisy i musimy na nowo kontynuowac projektowanie systemu oddymiania. Zauważyć trzeba jednak, że stadion jest gotowy.
Rok 2045: Stadion Wisły Kraków został uznany za najlepiej oddymiony obiekt na świecie!! Montaż systemu wlaśnie się zakonczył. Jest też kolejna dobra wiadomość, jutro maja zostac włączone telebimy.
Odpowiedz cytując