|
Jaką kare? Było to w trakcie meczu? Nie nie było. Mówisz patrzmy na siebie, więc niech Arka patrzy na swoje grzeszki a nie wytyka je innym, w zeszłym roku po meczu znaleziono podeptany proporczyk Lechii leżący pod ławką rezerwowych, to było ok? jakoś w Lechii nikt nie wysyłał prostestów itp. a Teraz Arka jest biedna?
|