Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.05.2011, 10:04
Staruch z Pucharem = sraczka u Laty
Zyc nie umierac.

Co do tych spraw kibicowania/ocen itp... Ludzie.... Czasami wydaje mi sie ze ( nie tylko w Wisle ) Kazdy kibic ze stadionu byl kiedys na forum, ale nie kazdy z forum byl kiedykolwiek na stadionie...


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując