Staruch z Pucharem = sraczka u Laty
Zyc nie umierac.
Co do tych spraw kibicowania/ocen itp... Ludzie.... Czasami wydaje mi sie ze ( nie tylko w Wisle ) Kazdy kibic ze stadionu byl kiedys na forum, ale nie kazdy z forum byl kiedykolwiek na stadionie...