mirex napisał(a):

|
Według mnię Wisła powinła sprzedać Kirma, a w to miejscę kupić np. Sikorskiego z Górnika, wydaję mi się że jest o wiele lepszy. Kirm próbuję ale coś mu to nie wychodzi.
|
Aż tak daleko bym się nie posuwał. Kirm na pewno jeszcze się przyda. Co nie zmienia faktu ze Sikorski mi się podoba (nie tylko za mecz z Nami) bo widać, że chłopak lubi walkę i się Jej nie boi, a jak będzie miał kogoś kto mu będzie umiał dograć piłkę to może być dobra opcja jako zmiennik dla Genkova.