Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44241
Stary 05.05.2011, 10:01
mirex napisał(a):Wyświetl post
Według mnię Wisła powinła sprzedać Kirma, a w to miejscę kupić np. Sikorskiego z Górnika, wydaję mi się że jest o wiele lepszy. Kirm próbuję ale coś mu to nie wychodzi.
Aż tak daleko bym się nie posuwał. Kirm na pewno jeszcze się przyda. Co nie zmienia faktu ze Sikorski mi się podoba (nie tylko za mecz z Nami) bo widać, że chłopak lubi walkę i się Jej nie boi, a jak będzie miał kogoś kto mu będzie umiał dograć piłkę to może być dobra opcja jako zmiennik dla Genkova.
Odpowiedz cytując