FooFighter napisał(a):

Grali w 2004. Jak się to skończyło nie będę przypominał ani tłumaczył i tak wiesz pewnie lepiej.
Krzesełeczka z ogrodzeniem też podobno się wyrwały, tak samo jak PODOBNO oberwało się jakiemuś operatorowi kamery który bezczelnie śmiał tam stać, Kotorowski też tylko PODOBNO w łeb dostał, a Kibice Legii też PODOBNO tylkoAmicowców prowokowali.
A w ogole to pewnie wszystko kłamstwa, a transmisję spreparowano.
Z Wami nawet nie ma sensu dyskutować.
|
Niewiele zrozumiales z tego co napisalem. Tlumaczyl nie bede bo szkoda mi czasu.
Pare lat temu kibice Wisly tez PODOBNO pobili brutalnie pilkarzy Arki ktorzy potem przedstawili jako dowod pobicia kontuzje stopy u jednego z nich.