Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2243
Stary 05.05.2011, 09:07
FooFighter napisał(a):Wyświetl post
Grali w 2004. Jak się to skończyło nie będę przypominał ani tłumaczył i tak wiesz pewnie lepiej.

Krzesełeczka z ogrodzeniem też podobno się wyrwały, tak samo jak PODOBNO oberwało się jakiemuś operatorowi kamery który bezczelnie śmiał tam stać, Kotorowski też tylko PODOBNO w łeb dostał, a Kibice Legii też PODOBNO tylkoAmicowców prowokowali.

A w ogole to pewnie wszystko kłamstwa, a transmisję spreparowano.

Z Wami nawet nie ma sensu dyskutować.
Niewiele zrozumiales z tego co napisalem. Tlumaczyl nie bede bo szkoda mi czasu.
Pare lat temu kibice Wisly tez PODOBNO pobili brutalnie pilkarzy Arki ktorzy potem przedstawili jako dowod pobicia kontuzje stopy u jednego z nich.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując