Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1212
Stary 05.05.2011, 08:20
Cytat:
oglądał ktoś "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł"? Jakie wrażenia? Ma ktoś linki do ściągnięcia ale nie w wersji "CAM TS" (nagrywanej kamerą w kinie)?
Wg mnie bardzo dobry film, jak na Polskę. Ja byłem w pełni usatysfakcjonowany, choć niektórym czegoś w nim brakowało. Nie mniej jednak pozycja godna obejrzenia.

Linki:

http://bitshare.com/files/wk04bynm/Czwartek.avi.html
http://www.duckload.com/dl/F6RR2
http://uq85s1.1fichier.com/en/DF.CC.rar

Wystarczy pobrać z jednego linku.

Hasło: darmowefilmy
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując