Cytat:
|
oglądał ktoś "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł"? Jakie wrażenia? Ma ktoś linki do ściągnięcia ale nie w wersji "CAM TS" (nagrywanej kamerą w kinie)?
|
Wg mnie bardzo dobry film, jak na Polskę. Ja byłem w pełni usatysfakcjonowany, choć niektórym czegoś w nim brakowało. Nie mniej jednak pozycja godna obejrzenia.
Linki:
http://bitshare.com/files/wk04bynm/Czwartek.avi.html
http://www.duckload.com/dl/F6RR2
http://uq85s1.1fichier.com/en/DF.CC.rar
Wystarczy pobrać z jednego linku.
Hasło: darmowefilmy