|
Przecież Melikson marnuje się na skrzydle, można by go tam przesuwać w samych końcówkach meczów gdy przeciwnik zaczyna zostawiać więcej miejsca. Kirm chyba nigdy nie grał na pozycji defensywnego pomocnika (u nas), a jest to zawodnik który przy małych zmianach w złą stronę kompletnie znika. Nie mówię, że by to się nie sprawdziło, ale nie ryzykowałbym teraz eksperymentalnego ustawienia skoro możemy wyjść żelaznym składem który robił jak dotąd wyniki. Ja bym się zastanawiał tylko kogo wpuścić od pierwszej minuty z trójki Jirsak, Sivakov, Garguła.
|