Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2237
Stary 05.05.2011, 07:05
FooFighter napisał(a):Wyświetl post
Tylko czekać aż w lecie pojedziecie znowu "zawojować" puchary. Szkoda że pięściami.
Życzę im, żeby zrobili taką samą rozpierduchę jak w Wilnie, tylko bez konsekwencji wywalenia z pucharów. Tobie i innym kosmitom-przejawiającym społeczniarskie zapędy-życzę żebyście mogli dalej słodko .......ić sobie na forum z pożywki serwowanej przez media, i żeby stadiony więcej was nie ujrzały.
Odpowiedz cytując