FooFighter napisał(a):

|
Tylko czekać aż w lecie pojedziecie znowu "zawojować" puchary. Szkoda że pięściami.
|
Życzę im, żeby zrobili taką samą rozpierduchę jak w Wilnie, tylko bez konsekwencji wywalenia z pucharów. Tobie i innym kosmitom-przejawiającym społeczniarskie zapędy-życzę żebyście mogli dalej słodko .......ić sobie na forum z pożywki serwowanej przez media, i żeby stadiony więcej was nie ujrzały.