FooFighter napisał(a):

|
W Anglii przekroczysz niedozwoloną linię i nie ma przebacz. Prawo jest egzekwowane. I jest spokój. Mieli kiedyś wielkie problemy z bezpieczeństwem ale potrafili wyeliminować skutecznie idiotów i zadymiarzy.
|
http://www.youtube.com/watch?v=ymCV1...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=I91OeSc15x4
http://www.youtube.com/watch?v=8oHtA...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Q1Qt9...feature=fvwrel
Po co udzielać się w temacie o którym nie ma się pojęcia i czerpie się jedynie z polskich gazet, które autentycznie gówno wiedzą, bo w dupie były? Wyżej wymienione linki przedstawiają największe awantury w tym wieku na angielskich boiskach. Jest tutaj wszystko, race w przeciwnika na stadionie, wjazdy na murawe, nawalanka na trybunach. Pierwszy link jest z tego sezonu, derby Londynu są z ostatniego sezonu Młotów w drugiej lidze (czyli gdzies 4 lata temu) i tak dalej, Fulham rozrabia w Premier League etc.
Do tego warto dodać, że we wszystkich ligach poniżej pierwszej wjazdy na murawę po awansie są oczywistością (chociażby w tym roku wjeżdzał już QPR - potem się okazało, że jednak niepotrzebnie, bo Norwich strzelil w 90 i QPR awansował dopiero tydzień później, jednoczesnie można zakładać, że taki wjazd będzie w najbliższej kolejce w Norwich).
Do tego wszystkiego z racji pory nie chciało mi się szukać innych wydarzeń z Anglii jakże podobnych momentami do naszych - race United na derbach na stadionie City itp, śmierć kibica Burley od uderzenia koszem na śmieci na Blackburn rok temu w Premier League (albo Burnley był gospodarzem).
No, ale najważniejsze, że 'chamstwo jest tylko u nas, a w Angli zajebiście sobie poradzili'. Każdy kto głosi takie teksty wystawia sobie świadectwo, że kompletnie nie ma pojęcia co się dzieje w Anglii i takie info to ma chyba z TVN.
Generalnie:


