orientuje sie ktos gdzie w okolicach Bronowic jest dobra siłownia dla powiedzmy "początkujących"? Potrzebuje w miare tanio karnet, no i na start pewnie kilka razy z instruktorem, bo w tej kwestii jestem totalnie zielony. Jeżdzę bardzo duzo na rowerze i regularnie gram w piłke ( nie na podwórku, tylko w lidze), ale niektore partie mięśni to wlasciwie nie istnieją (wsyzstkie oprócz nóg

)
Wiem o Platinum na Lea, przejde sie w przyszlym tygodniu, ale wszelkie opinie by mi sie przydały - jakie mniej wiecej ceny są dobre za takiego instruktora, i jak to wyglada - godzina za ~50 zł i tyle?