Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2232
Stary 04.05.2011, 23:12
A to nic dziwnego, że się premier wypowiada. Rząd w ważnych kwestiach zawsze zabiera głos i zapowiada zdecydowaną walkę z danym problemem. Rząd jako że ma jakieś prawo głosu zająłby się PZPN'em, no ale gdzie tam można powiedzieć to czy tamto na PZPN ale aby nie za dużo. Myje ręka rękę.
Odpowiedz cytując