|
A to nic dziwnego, że się premier wypowiada. Rząd w ważnych kwestiach zawsze zabiera głos i zapowiada zdecydowaną walkę z danym problemem. Rząd jako że ma jakieś prawo głosu zająłby się PZPN'em, no ale gdzie tam można powiedzieć to czy tamto na PZPN ale aby nie za dużo. Myje ręka rękę.
|