[quote]
Na portalu internetowym Wisły Kraków można obejrzeć fotografie z wycieczki po ciągle budowanych trybunach. - Zdjęcia te dobitnie pokazały, na jakim etapie prac jest wnętrze trybun. Ile jeszcze mamy się zadowalać pustymi obietnicami władz Krakowa? - pisze do nas kibic Wisły, Łukasz Wiercioch. Na forach w sieci wypowiada się podobnie wielu jego kolegów. [/qoute]
u lala.. jestem sławny

swoją droga to mogą tak wykorzystywać czyjeś dane osobiste
