Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18362
Stary 04.05.2011, 22:32
farben napisał(a):Wyświetl post
Urzędnicy: koniec budowy. Kibice: przestańcie kpić!

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...zony,id,t.html

Dobry tekst w Krakowskiej. Powołują się na nasze forum. Może po tej krytyce medialnej coś się ruszy.
Że się ruszy ? Takie kolejne artykuły tylko przekonują że nikomu już na niczym nie zależy a budowa stadionu żyje własnym życiem. A my się podniecamy tylko niepotrzebnie. Oby tylko w miarę wcześniej oddali trybunę północną co na chwilę obecną będzie z punktu widzenia frekwencji wystarczające.

Współczuć można za to zarządowi Wisły który jest w rozkroku i nie może nic zrobić jesli chodzi o promocję i sprzedaż karnetów no cały stadion.
Odpowiedz cytując