farben napisał(a):

Że się ruszy ? Takie kolejne artykuły tylko przekonują że nikomu już na niczym nie zależy a budowa stadionu żyje własnym życiem. A my się podniecamy tylko niepotrzebnie. Oby tylko w miarę wcześniej oddali trybunę północną co na chwilę obecną będzie z punktu widzenia frekwencji wystarczające.
Współczuć można za to zarządowi Wisły który jest w rozkroku i nie może nic zrobić jesli chodzi o promocję i sprzedaż karnetów no cały stadion.