|
Szacunek dla prawdziwych Wiślaków będzie zawsze, tylko pamiętajmy by Wisła szukała prawdziwych wzmocnień a nie zapełniała luki i ubytki w składzie. I tu się pojawia problem Maćka Żurawskiego bo jest naprawdę WIELKIM piłkarzem dla Nas ale niestety teraz jest już coraz mniej pożytku z niego a szkoda.
|