xdarek napisał(a):

|
Sorki kolego ale jak Baszczu to dla Ciebie byle kto to jakiemu klubowi Ty kibicujesz?
|
Fakt, szacunek do Baszcza za to co zrobił dla Wisły. Pisząc "byle kogo" miałem na myśli graczy w wieku bliskim zakończenia kariery, w słabej formie czy po ciężkich kontuzjach.