Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44237
Stary 04.05.2011, 22:11
xdarek napisał(a):Wyświetl post
Sorki kolego ale jak Baszczu to dla Ciebie byle kto to jakiemu klubowi Ty kibicujesz?
Fakt, szacunek do Baszcza za to co zrobił dla Wisły. Pisząc "byle kogo" miałem na myśli graczy w wieku bliskim zakończenia kariery, w słabej formie czy po ciężkich kontuzjach.
Odpowiedz cytując