Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4770
Stary 04.05.2011, 22:10
Cytat:
Właśnie, ja mam taki problem, że nie ma mojego peselu ani na legitymacji, ani w paszporcie. Na żadnym innym dokumencie też go nie ma, więc nie mogę sobie wyrobić karty kibica o_O.

Any ideas?
Książeczka zdrowia dziecka? Chyba, że urodziłeś się w Afganistanie.

19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
mam jeszcze pytanie?
wiadomo kiedy będzie można kupować bilety przez internet i czy w ogóle będzie można?
Mój ulubiony cytat ostatnimi czasy: "o starcie portalu biletowego Klub poinformuje w osobnym komunikacie"!
Ostatnio edytowane przez Watts : 04.05.2011 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując