aNouc napisał(a):

|
Od nowego sezonu ma ruszyć sprzedaż biletów przez internet, także kupujcie już teraz KARTY KIBICA bo bez nich nie będziecie mieli możliwości kupna wejściówek przez internet.
|
Właśnie, ja mam taki problem, że nie ma mojego peselu ani na legitymacji, ani w paszporcie. Na żadnym innym dokumencie też go nie ma, więc nie mogę sobie wyrobić karty kibica o_O.
Any ideas?