Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4768
Stary 04.05.2011, 22:07
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Od nowego sezonu ma ruszyć sprzedaż biletów przez internet, także kupujcie już teraz KARTY KIBICA bo bez nich nie będziecie mieli możliwości kupna wejściówek przez internet.
Właśnie, ja mam taki problem, że nie ma mojego peselu ani na legitymacji, ani w paszporcie. Na żadnym innym dokumencie też go nie ma, więc nie mogę sobie wyrobić karty kibica o_O.

Any ideas?
Odpowiedz cytując