Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44236
Stary 04.05.2011, 21:55
może się narażę tutaj kilku osobom, ale jestem przeciwny powrotom byłych naszych i zasłużonych piłkarzy. Mieli tutaj swój czas i ten czas minął. Nie chcę z zażenowaniem oglądać kolejnych "Żurawskich" . Maćka mi szkoda - może się stara, próbuje, ale to już nie ten czas. Powinniśmy ściągać młodszych zawodników budując zupełnie nową sportowo i mentalnie Wisłę. Podzielam zdanie wyrażone przez Stana Valcxa dotyczące ściągania zawodników z nazwiskiem. Szkoda na to pieniędzy. Dlatego Baszczu, Głowa - szacunek za to, co było i dziękuję!
Odpowiedz cytując