Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4766
Stary 04.05.2011, 21:55
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Błąd, koniki to najlepsze co się może przydarzyć i kluby powinny im dziękować.
Bo to dzięki nim niektórzy ruszą po bilet zamiast potem płakać że im ktoś bilet sprzedaje po 500 zł. Najlepsi kolesi co po tygodniu od rozpoczęcia sprzedaży biletów mają za złe że koniki sprzedają wejściówki po 2krotniej wyższej cenie...

... a kto im bronił kupić wejściówkę wcześniej?

z punktu klubu koniki są ok = kasa się zgadza.
z punktu frekwencji też na plus = dzięki nim pierdzący w fotel i czekający na cuda na kijach kupią bilety.

dlatego od jutro z rana do kas !

to odnośnie koników, a odnośnie osób kupujących po 5-10-15 biletów dla siebie i znajomych też nie można mieć za złe. Kto pierwszy to lepszy. ode mnie znajomek kupował 10 biletów ,a nie jest konikiem.
z drugiej strony skoro tak niektórych ochoczo ciągnie na stadion to czemu nie byli na meczach z Górnikiem, Widzewem, Ruchem, Bytomiem, czy Koroną? a nie oszukujmy się że wielu których teraz płacze o bilet na Amike / Cracovie nie było na wcześniejszych wymienionych meczach.
Więc mam rozwiązanie kupcie karnet od nowego sezonu! i każdy zadowolony..
Tylko że nie każdy mieszka w Krakowie i nie zawsze może dojeżdżać 350 km.
nie słyszałem o tym że aż z Australii przyjeżdżają
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 04.05.2011 o godz. 22:02.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując