Wyświetl pojedynczy post
cozymodo
Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18359
Stary 04.05.2011, 21:04
A ja tym razem z innej beczki .... stałem sobie dzisiaj w kolejce po bilety, a że czasu było sporo to się trochę porozglądałem. Najbardziej w oczy rzuciła mi sie jedna rzecz, a mianowicie strop przed wejściem do Strefy Kibica. Tam jakoś udało się ten cholerny beton doprowadzić do jako takiego wygladu, jest na pewnio czymś "pociągniety" (farba ? tynk ?) i wygląda naprawdw ok ... nie wiem czy już ktoś o tym pisał
Powód: literówka ...
Ostatnio edytowane przez cozymodo : 04.05.2011 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując