Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
4756
04.05.2011, 20:57
Rotfl, co się taka rozkmina zrobiła dlatego że zapytałem o bilet na G
? Zawsze chodzę na G, zawsze daje z siebie 100%. Jak mi się na G pójść nie uda, to wiadomo że wezmę jakiś inny sektor.
mcks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcks
Znajdź inne posty napisane przez mcks