Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4756
Stary 04.05.2011, 20:57
Rotfl, co się taka rozkmina zrobiła dlatego że zapytałem o bilet na G ? Zawsze chodzę na G, zawsze daje z siebie 100%. Jak mi się na G pójść nie uda, to wiadomo że wezmę jakiś inny sektor.
Odpowiedz cytując