Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R22
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4755
Stary 04.05.2011, 20:54
Miejmy nadzieję, że na najbliższych dwóch meczach wszyscy, nawet Ci hmm "przypadkowi" ludzie na G (na pewno tacy się znajdą) , będą wiedzieli po co tam są i dadzą z siebie wszystko.
Odpowiedz cytując