Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R22
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
4755
04.05.2011, 20:54
Miejmy nadzieję, że na najbliższych dwóch meczach wszyscy, nawet Ci hmm "przypadkowi" ludzie na G (na pewno tacy się znajdą) , będą wiedzieli po co tam są i dadzą z siebie wszystko.
R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do R22
Znajdź inne posty napisane przez R22