Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4754
Stary 04.05.2011, 20:40
damian3k napisał(a):Wyświetl post
Jak nie kupisz na G to bierzesz 10 zł więcej i po problemie...
Myślenie niektórych osób naprawde boli, ostatnio gość nie dostał biletu na G, przy kasie powiedział że nie chce na inny sektor i po prostu odszedł, później widziałem jak kupował bilet od kogoś na G za 40 zł ;/
Cały stadion jest dla Nas dla Wiślaków, nie tylko G!
Ale mów to ludziom.

Dla niektórych liczy się tylko G, zapominają że na stadionie są też inne sektory. Jak nie ma Cię na G to tylko i wyłącznie Twoja wina, trzeba było się ogarniać wcześniej, więc teraz rozkręcaj doping na F

Mamy też inne sektory niż G, pamiętajcie o tym !

Zresztą... Właśnie przez tą 'modę i lans' na G, doping nie raz w tej rundzie wyglądał jak wyglądał. Niektórzy zapominają po co się tam idzie, kosztem lansu na fejsbuczku, wśród znajomych w LO czy na uczelni.

Takie czasy.

mcks - bynajmniej nie piłem personalnie do Ciebie.
Ostatnio edytowane przez fialo : 04.05.2011 o godz. 20:59.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując