damian3k napisał(a):

Jak nie kupisz na G to bierzesz 10 zł więcej i po problemie...
Myślenie niektórych osób naprawde boli, ostatnio gość nie dostał biletu na G, przy kasie powiedział że nie chce na inny sektor i po prostu odszedł, później widziałem jak kupował bilet od kogoś na G za 40 zł ;/
Cały stadion jest dla Nas dla Wiślaków, nie tylko G!
|
Ale mów to ludziom.
Dla niektórych liczy się tylko G, zapominają że na stadionie są też inne sektory. Jak nie ma Cię na G to tylko i wyłącznie Twoja wina, trzeba było się ogarniać wcześniej, więc teraz rozkręcaj doping na F
Mamy też inne sektory niż G, pamiętajcie o tym !
Zresztą... Właśnie przez tą 'modę i lans' na G, doping nie raz w tej rundzie wyglądał jak wyglądał. Niektórzy zapominają po co się tam idzie, kosztem lansu na fejsbuczku, wśród znajomych w LO czy na uczelni.
Takie czasy.
mcks - bynajmniej nie piłem personalnie do Ciebie.