Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
damian3k
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czulice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4753
Stary 04.05.2011, 20:36
Jak nie kupisz na G to bierzesz 10 zł więcej i po problemie...
Myślenie niektórych osób naprawde boli, ostatnio gość nie dostał biletu na G, przy kasie powiedział że nie chce na inny sektor i po prostu odszedł, później widziałem jak kupował bilet od kogoś na G za 40 zł ;/
Cały stadion jest dla Nas dla Wiślaków, nie tylko G!
Odpowiedz cytując