Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
4752
04.05.2011, 20:24
widze że szybko bilety zeszły, myślicie że w piątek albo sobotę kupię jeszcze na derby na G?
mcks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcks
Znajdź inne posty napisane przez mcks