|
Na mecz z Lechem biletów na sektor G brak!!!
O godz. 11:00 w Strefie Kibica rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecze Wisły Kraków z Lechem Poznań i Cracovią, które Biała Gwiazda rozegra u siebie już w przyszłym tygodniu.
Dziś wysprzedane zostały wszystkie wejściówki na trybunę G na spotkanie z poznańskim Lechem. Wszystkich kibiców zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży zarówno na pozostałe trybuny na mecz z Lechem jak i na wszystkie trybuny na derbowy pojedynek z Cracovią.
SKWK
|