Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44233
Stary 04.05.2011, 20:11
Jak na razie każde okno skutkuje wyprzedażą najlepszych zawodników za grube pieniądze i sprowadzaniem emerytów za free lub zawodników znacznie tańszych i słabszych ew. niedoświadczonych. Za wyjątki uważam jedynie Pareike i Meliksona. Więc proponuje zejść na ziemię z wzmocnieniami za kilka mln euro. Jak na razie dysponujemy słabym składem kompletnie bez bocznych obrońców i bez 2 napastnika. Będę zachwycony jeśli zdobędziemy mistrzostwo i uzupełnimy te 3 pozycje oraz pozbędziemy się dużej ilości emerytów i szrotu. Bez tych zmian niestety nic w Europie nie ugramy.
Odpowiedz cytując