Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3454
Stary 04.05.2011, 19:48
Do sprzedania NOKIA C3

Mam do sprzedania fabrycznie nowy,zakupiona 28.04.2011 w salonie PLUS Nokię C3 .Bateria nie była formatowana,folie (przód oraz tył) są na miejscu gdyż telefon leżał w pudełku od momentu zakupu.
Fabrycznie NIE POSIADA sim locka.

W skład zestawu wchodzi:
- telefon,
- karta pamięci 2 GB
- pudełko,
- nieformatowana bateria BL-5J,
- ładowarka,
- zestaw słuchawkowy,
- polska instrukcja obsługi,
- karta gwarancyjna





Odbiór osobisty w Krakowie najmilej widziany.
Osoby zainteresowane zapraszam na PRIV
Ostatnio edytowane przez Kolumbus : 04.05.2011 o godz. 19:56.
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując