Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2216
Stary 04.05.2011, 19:37
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Z tego co się orientuje, to "halo" spowodowane jest tym, że Policja wysłała do PZPN pismo prosząc o umożliwienie Staruchowi kupna biletu.
No i co z tego? Czytałeś to pismo chociaż czy jedynie udziela Ci się histeria wytwarzana przez media, polegająca na wylaniu frustracji i szczuciu (za pomocą niskich instynktów - niewiedzy szczujących) na facecie, który ma grzechy na sumieniu, ale aktualnie staje się wrogiem publicznym nr 1 tylko dlatego, że ma imię i nazwisko, dzięki czemu można PERSONALNIE przypisać mu wszelkie chuligańskie czyny z... kiedykolwiek?

Przecież sytuacja z pisemka jest absolutnie prosta. Policja we Wrocławiu daje Ci mandat, sprawdza w liczniku i wychodzi ze masz 23 punkty. Zabiera Ci prawko, bo ogarnęła, że w Gdańsku Policja przybiła Ci 20 punktów. A prawda jest taka, że w Gdańsku przybiła Ci tylko 10 i masz łącznie 13. Co robisz? Idziesz na Policję wyjasnić sytuację, przedstawiasz dowód, że masz tylko 13. Co się dzieje? Policja z Gdańska wysyła ZAŚWIADCZENIE do Wrocławia, że masz 13, a nie 23 i mają Ci oddać prawo i przeprosić.

Tutaj zaszedł ten sam mechanizm. W atmosferze histerii i wieszania zaklepano facetowi zakaz na PP, którego nie ma. Wobec powyższego była interwencja, że to błąd Policji. Policja zrobiła swoje dochodzenie i uznała, że faktycznie przegięła. Wysłała więc info, że bilet sprzedać można.

CO W TYM JEST SKANDALICZNEGO?

MYŚLEĆ!
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując