Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kibic221
Member
Od: 04.2011
Offline
#
4738
04.05.2011, 19:18
Ja stałem w kolejce około 45min, byłem około 17:40 pod kasą i juz brakło dla mnie biletu na sektor G na Lecha to kupiłem sobie na Cracovie;/
i jeszcze pytanko Często miałem na bilecie sektor G3 a teraz mam G1 to dam rade wejsc na G3
?
kibic221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic221
Znajdź inne posty napisane przez kibic221