Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kibic221
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4738
Stary 04.05.2011, 19:18
Ja stałem w kolejce około 45min, byłem około 17:40 pod kasą i juz brakło dla mnie biletu na sektor G na Lecha to kupiłem sobie na Cracovie;/

i jeszcze pytanko Często miałem na bilecie sektor G3 a teraz mam G1 to dam rade wejsc na G3?
Odpowiedz cytując