Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2213
Stary 04.05.2011, 18:47
Nie do mnie, no ale ręce opadają .

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To teraz wez pod uwage ile osob by przyszlo gdyby media nie robily nagonki na kibicow i gdyby czlowiek mogl w tym kraju godnie zarabiac i zyc (np tak jak w Niemczech)


Nie przesadzaj. Krakowskie kluby codziennie tętnią życiem, "biedna" młodzież wydaje na byle imprezie po 50 zł od kopa. Potencjalnych kibiców jest mnóstwo. Owszem, kogo nie stać to nie stać, ale tak jest wszędzie. Nie demonizujmy jednak cen biletów - wejściówka na G to dwa piwa lub dwie paczki szlugów.
Na mecze Wisły przychodzi zaledwie 12 tys z innych powodów. Między innymi strachu.
Cytat:
A to nie jest?
Stalo Ci sie kiedys cos na meczu?
[/quote]
Nic się nie stało. Ale dyskusja nie jest o mnie, ale o "postronnych" i ew. tzw opinii społecznej. A oni nie słyszą w mediach o 95 meczach kulturalnych, tylko o 5 z burdami... Serio nie ogarniasz istoty ?
Odpowiedz cytując