Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.05.2011, 18:40
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Na polfinale PP z Lechia Staruch byl i dlaczego wtedy nie bylo takiego halo?
Jak ma zakaz na mecze Ekstraklasy to dlaczego mialby nie isc na mecz PP? Widze ze ktos tu nowe prawo wymysla. Czlowiek zakazu na PP nie ma ale co tam, ujebmy go. Moje pytanie, skoro mogl wejsc na ten mecz to dlaczego mialoby go tam nie byc?!
Z tego co się orientuje, to "halo" spowodowane jest tym, że Policja wysłała do PZPN pismo prosząc o umożliwienie Staruchowi kupna biletu.
Odpowiedz cytując