palikot napisał(a):

bo gdyby nie byly meczami podwyzszonego ryzyka, nie były by ciekawe.
.
|
Ludzie zapewne idą na mecz po to żeby przezyc dreszczyk emocji możliwości dostania gumową kulą

No to już wiemy po co ty chodzisz na mecze podwyższonego ryzyka ale tak jak pisałem jest to uogólnienie.
palikot napisał(a):

|
Ja mam jeszcze jedno pytanie: Czemu w okresie najwiekszej nagonki na kibicow bijemy kolejne rekordy frekwencji na stadionach? Przecież jest niebezpiecznie...
|
Bo i tak jest bezpieczniej niż było. Nowe większe stadiony. Widać że nie bierzesz pod uwagę tego ile osób mogłoby przyjść gdyby było spokojnie. Póki co nie ma się czym chwalić bo jak na razie sumaryczna frekwencja nie prezkroczyła jeszcze 100 000 na wszystkich stadionach