Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4733
Stary 04.05.2011, 18:09
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Ni9e tłumacz się Ewka!!Jak wam barany klub sprzedawął bilety po 19 PLN za mecz(karnet na G) to mieliscie to w dupsku.To kupcie sobie teraz od konia za stówke i przemyslcie czy lepiej miec karnet za 190 na wszystkie mecze czy bilet na jeden mecz za 100 PLN. POCHWALAM KONIKÓW ZA ZMYSŁ INWESTYCYJNY. ONI JAK NIKT INNY POTRAFIA WYCZUĆ PRAWDZIWYCH JELENI
Hehe, też zawsze powtarzałem, że frajerem nie jest koń, ale ktoś kto od niego kupuje.

No ale będzie potem lans:
- "Byłem na Lechu, sto pińćdziesiąt dałem!".
- "O jaaaa"
Odpowiedz cytując