Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2207
Stary 04.05.2011, 18:06
For fun - ksywka nie bez powodu
Mam dużo fun czytając twoje posty.
Nawiązując do twoich wypowiedzi , uważam że w prawdziwym demokratycznym państwie prawa , taki kryminalista oraz wywrotowiec którym jest ,,wodzierejozapiewajłohersztoprzywódcalegijnychpse udokibiców'' Piotr S. powinien resztę życia spędzić w kamieniołomach.
Najlepiej bez sądu - przecież każdy wie jak jest .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 04.05.2011 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując