For fun - ksywka nie bez powodu

Mam dużo fun czytając twoje posty.
Nawiązując do twoich wypowiedzi , uważam że w prawdziwym demokratycznym państwie prawa , taki kryminalista oraz wywrotowiec którym jest ,,wodzierejozapiewajłohersztoprzywódcalegijnychpse udokibiców'' Piotr S. powinien resztę życia spędzić w kamieniołomach.
Najlepiej bez sądu - przecież każdy wie jak jest .