Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
-S-
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
2205
04.05.2011, 17:55
Ja ma tylko jedno pytanie dla ludzi bezkrytycznie broniących zdanie mediów, władz piłkarskich i rządowych:
Czym, wyżej wymienione instytucje zasłużyły sobie na to poparcie?
-S-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -S-
Znajdź inne posty napisane przez -S-